O nas

 

Motylkowa Kraina – żłobek w Krakowie – „(…) wstęp do bajki i przygoda kolorowa”!

 

Żłobek  “Motylkowa Kraina” to miejsce stworzone z sercem i myślą o Państwa najmłodszych pociechach w wieku od 1 do 3 lat. To wyjątkowy żłobek w Krakowie, w samym centrum miasta, w którym najważniejsze jest dziecko, jego potrzeby i dobre samopoczucie.

 

Inspirują nas radość i uśmiech dzieci. Uwielbiamy pomagać najmłodszym odkrywcom w zdobywaniu nowych umiejętności. Dlatego stwarzamy maluchom bezpieczne warunki do rozwoju poznawczego, emocjonalnego i fizycznego. W naszym żłobku każde dziecko traktujemy bardzo indywidualnie, zachęcając do zabawy, aktywności i odpoczynku we własnym rytmie. Dzięki takiemu podejściu możemy odkrywać i rozwijać pasje i talenty malucha.

 

Stworzyliśmy wymarzone miejsce, gdzie w ciepłej i przyjaznej atmosferze, pod okiem ludzi otwartych, kreatywnych, pełnych zapału i pasji, dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności. Wspólnie malujemy, tańczymy, czytamy bajki, recytujemy wiersze i śpiewamy piosenki. Uczymy maluchy, pozwalając im obserwować, dotykać, wąchać, słuchać i smakować – czyli doświadczać.

 

Profesjonalna, wykwalifikowana, kochająca dzieci kadra pedagogiczna uczy maluchy samodzielnego jedzenia i ubierania się. Kształcimy w dzieciach samodzielność, ale również pokazujemy, jak ważna jest praca zespołowa. Pomagamy odnaleźć się w grupie i nawiązywać pierwsze relacje z kolegami.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych. Dysponujemy przestronną, bezpieczną oraz nowoczesna salą zabaw, w której nie można się nudzić. Jakość wszystkich zabawek (renomowanych firm: Fisher Price, Playskool, Chicco, Leap Frog), pomocy dydaktycznych, mebli, a nawet wykładzin potwierdzona jest wymaganymi atestami i certyfikatami. W sali znajdują się ochrony na kaloryfery, bramki ochronne i zabezpieczenia kontaktów elektrycznych.

 

Wiemy, jak powinna wyglądać prawidłowa i odpowiedzialna opieka nad dzieckiem w Krakowie. Nasza placówka wpisana jest do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Gminy Miasta Kraków pod numerem 7330.2.23.2014 , co daje Państwu gwarancję, że spełniamy wszelkie normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz sanepidu i pozostajemy pod stałą kontrolą tych instytucji.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress